Szukaj

Konkurs "Moja cerkiew - mój dom"
Autor: BMP diecezji lubelsko-chełmskiej / 05-05-2019

Z okazji XXX-lecia diecezji Lubelsko - Chełmskiej Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim pt.:

"Moja cerkiew - mój dom"


   Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastyczno-literackim, którego ideą jest rozpowszechnienie wiedzy na temat historii swojej diecezji. Prace zgłębiające wiedzę na ten temat mają na celu zainspirowanie dzieci i młodzieży, by zapoznali się z dziejami swojej parafii rozwijając przy tym zdolności artystyczne. Udział w konkursie uwrażliwi również uczestników na chrześcijańskie wartości duchowe, które przekazuje nam cerkiew.

Przedmiotem konkursu są prace plastyczne wykonane dowolną techniką na formacie A4/A3 oraz literackie: eseje, opowiadania, jak również prezentacje multimedialne (stworzone w programie PowerPoint/Prezi).

Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas 1-3 / 4-6 - prace plastyczne
- uczniowie klas 7-8 i 3. gimnazjum - prace literackie i prezentacje multimedialne
- uczniowie szkół średnich - prace literackie i prezentacje multimedialne

Organizatorzy przyznają po 3 cenne nagrody za najlepsze prace w każdej z kategorii wiekowych oraz wyróżnienia.

Regulamin konkursu:

Z powodu problemów technicznych, nie jest dostępny bezpośredni link do regulaminu. Aby uzyskać dostęp do regulaminu proszę wywołać poniższy link w nowej karcie przeglądarki. Za niedogodności przepraszamy.
https://drive.google.com/file/d/1FQp3DjmUhRjmb00Uj9atZKmjMbawmgRB/view?usp=drivesdk